• صفحه اصلی / جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما می تواند فاصله صنعت و هنر را کم کند.

جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما می تواند فاصله صنعت و هنر را کم کند.

مسعود زنده‌روح کرمانی:

جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما می تواند فاصله صنعت و هنر را کم کند.

داور جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما گفت: زندگی‌ها ماشینی و فاصله صنعت با هنر زیاد شده است. ضرورت دارد به فرهنگ خودرو پرداخته شود و ارتباط آن با هنر بیشتر شود.

  • درج در يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶:۰۰

به گزارش روابط عمومی  جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما، مسعود زنده روح کرمانی؛ داور بخش عکس این جشنواره گفت: جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما شروع یک حرکت است که می تواند توجه بخشی از جامعه را به موضوع خودرو معطوف کند اما ضرورت دارد بخش خودرو سازی به مرور فاصله صنعت و هنر را کم کند و خودروسازی ها روی هنر سرمایه گذاری کنند.
زنده روح کرمانی گفت: امروزه زندگی ها ماشینی شده و خودرو هم نقش مهمی در زندگی دارد بخشی از خاطرات تلخ و شیرین انسان امروز با خودرو مرتبط است و ضرورت دارد به فرهنگ خودرو پرداخته شود و ارتباط آن با هنر بیشتر شود.
داور بخش عکس نخستین جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما گفت: خودروسازی ما در کارخانه خود را به روی هنرمند باز نکرده است و محصول تولید شده وقتی به خیابان های شهرهای شلوغ می آید مسایلی مانند ترافیک، آلودگی هوا و صوتی و ... مورد توجه قرار می گیرد در حالی که بسیاری از خودروهایی که در جهان تولید می شود هنرمندانه طراحی شده اند.
زنده روح کرمانی افزود: ضرورت دارد که خودروسازان به مسایل فرهنگ خودرو هم بپردازند و از سوی دیگر می توانند حامی جشنواره ها و حرکت های هنری شوند و یک برند ایجاد کنند.
"هفته نامه خودرو امروز" با هدف ترغیب هنرمندان حرفه ای به تولید آثار هنری ارزشمند در حوزه خودرو، خلق آثاری با نگاه ویژه به نقش خودرو در زندگی و کشف استعداد های هنری جوان و ویژه در حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل جشنواره خودرو نما را در دو شاخه عکس و کارتون برگزار می کند و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا صبح نهم دی ماه امسال آثار خود را به سایت جشنواره به نشانی www.carsfestival.com ارسال کنند.