دبیر جشنواره عکس و کارتون خودرونما:

تداوم جشنواره خودرونما در سال های آینده

دبیر جشنواره عکس و کارتون خودرونما:

جشنواره عکس و کارتون خودرونما در دوره های بعد ادامه پیدا می کند.

  • درج در شنبه ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱:۰۰

به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما، فریبا اباذری؛ دبیر این جشنواره گفت: هفته نامه خودرو امروز به عنوان برگزار کننده جشنواره خودرونما، برای برگزاری دوره بعد این جشنواره آمادگی دارد و پس از برگزاری نخستین دوره این جشنواره بلافاصله دومین جشنواره عکس و کاریکاتور خودرونما کلید می خورد.

دبیر جشنواره عکس و کارتون خودرونما افزود: بی تردید هر جشنواره و رویدادی با تداوم می تواند اهداف خود را دنبال کند و تاثیرگذار باشد و جشنواره خودرونما نیز با استمرار به اهداف خود در فرهنگ سازی و تقویت ارتباط صنعت و هنر دست خواهد یافت.

اباذری با تاکید بر پیوند صنعت و هنر و فرهنگ سازی در زمینه صنعت خودرو گفت: امیدوارم که صنایع حوزه خودرو مشارکت جدی تری در این جشنواره و سایر فعالیت های هنری داشته باشند.

"هفته نامه خودرو امروز" با هدف ترغیب هنرمندان حرفه ای به تولید آثار هنری ارزشمند در حوزه خودرو، خلق آثاری با نگاه ویژه به نقش خودرو در زندگی و کشف استعداد های هنری جوان و ویژه در حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل جشنواره خودرو نما را در دو شاخه عکس و کارتون برگزار می کند و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا صبح نهم دی ماه امسال آثار خود را به سایت جشنواره به نشانیwww.carsfestival.com ارسال کنند.