• صفحه اصلی / امروز آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس و کارتون خودرونماست

امروز آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس و کارتون خودرونماست

مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس و کارتون خودرونما ساعت ۲۴ امروز شنبه ۱۶ دی ماه به پایان می رسد

امروز آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس و کارتون خودرونماست

  • درج در شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹:۰۰

به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس و کارتون خودرونما، امروز شنبه 16 دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس و کارتون خودرونما است.

هنرمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا ساعت 24 امروز آثار خود را به سایت جشنواره به نشانی www.carsfestival.com ارسال کنند.

"هفته نامه خودرو امروز"جشنواره خودرو نما را در دو شاخه عکس و کارتون برگزار می کند. رشته عکس در دو بخش حرفه ای و مردمی است که بخش حرفه ای  به صورت تک عکس و مجموعه عکس برگزار می شود و در بخش مردمی رشته عکس شرکت کنندگان فقط می توانند 5 تک عکس را مطابق با قوانین فراخوان بفرستند. در رشته کارتون کلیه هنرمندان کارتونیست و علاقمندان، مطابق با موضوعات فراخوان می توانند حداکثر پنج اثر را به صورت دیجیتال برای جشنواره ارسال کنند.
آثار رسیده   از 20 تا 22 دی ماه داوری می شوند و نتایج داوری تا 25 دی ماه به اطلاع شرکت کنندگاه خواهد رسید. در رشته عکس مسعود زنده روح کرمانی، مجتبی آقایی و جاوید نیکپور و در رشته کارتون کامبیز درم بخش، مسعود شجاعی طباطبایی و بهرام عظیمی انتخاب و داوری آثار این جشنواره را بر عهده دارند.

جشنواره عکس و کارتون خودرونما در محورهای خودرو و فرهنگ رانندگی، خودرو، محیط زیست و هوای پاک، خودرو و خانواده و خودرو و ورزش دربهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.